Новини і події в школі

ІСТОРІЯ Івано-Франківської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи №25

24.05.1993 року виконком Івано-Франківської міської   Ради народних депутатів видав розпорядження про реєстрацію загальноосвітньої  І-ІІІ ступенів  школи  №25. І задзвеніла дитячими голосами новобудова у мікрорайоні Каскад.

Основним напрямком роботи педагогічний колектив визначив виховання здорової  гармонійно розвинутої особистості.

         Сьогодні школу знають у місті та за його межами. У рік відкриття закладу розпочав свій творчий шлях хор ( керівник Михайло Гузеляк), який неодноразово був визнаним кращим серед хорових колективів м. Івано-Франківська у конкурсі» Таланти землі Галицької», а у 1998 –кращим  в області.

         Окрасою фестивалів, конкурсів, оглядів творчості школярів став гурт « Елегія», створений у 2000 році. Склад колективу: Ю. Федорів, А. Федорів, В.Николишин, В. Чорний, В. Бобкович.

Розуміння мистецтва, краси навколишнього світу приходить до учнів завдяки залученню їх до  участі у різноманітних формах позакласної роботи. Це-естрадно-духовий оркестр, гурток образотворчого мистецтва « Веселка», клуб спортивного танцю « Глорія». Невипадково школа є профільною із фізичного виховання. Команда з регбі, створена у 1994 році, успішно виступала та неодноразово займала призові місця на першості України, з кожним роком набирала досвіду, і у 2000 році посіла І місце на міжнародному турнірі у Люблені ( Польща)

Центром  розвитку  східних  єдиноборств Івано-Франківщини став Клуб Бойових мистецтв « Чорний лотос»   ( керівник  Юрій Вільямовський), створений у 1994 році на базі школи. Започаткований як клуб для школярів, він переріс у Асоціацію Бойових Мистецтв « Золотий дракон». Члени асоціації – учні школи-беруть участь у національних та Міжнародних змаганнях із таїландського боксу, кікбоксингу, карате, тхейквандо.

 

 

Результатом їх виступу є численні нагороди: 23 золоті,  16 срібних та 20 бронзових медалей. Центр співпрацює з  Благодійним Фондом « Кікбоксинг проти наркоманії та дитячої злочинності», залучаючи підлітків ло здорового способу життя.

Гордістю школи є футбольна та баскетбольна команди. В їх багажі- перемоги в престижних турнірах, спартакіада, чемпіонатах.

 

Джерело:  Інформаційний збірник « Ми-надіятвоя, Україно»  загальноосвітні заклади міста Івано-Франківська.  Освіта міста Івано-Франківська за 10 років. Випуск 2001 друк ПФ « Міраж»

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse